شــوشــتریا

شــوشــتریا

همشهری گرامی،با سلام و احترام ضمن خوش آمدگویی و تشکر از حضور در سایت شوشتریا به عرض می رساند: ♦️هدف از ایجاد سایت،داشتن مرجعی برای دسترسی راحت همشهریان به آثار هنری شوشتر می باشد. ❤️مبالغ دریافتی صرفا بابت هزینه طراحی سایت و اجاره فضا و سیستم فروشگاهی براساس حجم فایل نمایشها درنظر گرفته شده است.با این وجود♦️ امکان دریافت کد تخفیف تا ۸۰درصد برای همه نمایشها فراهم شده است♦️ ❤️نمایشها بصورت رایگان در کانال تلگرامی با کیفیت متوسط منتشر شده اند .با آرزوی شادکامی همشهریان عزیز

محل لوگو

نظرسنجی سایت

بهترین نمایش طنز شوشتری که تاکنون دیده و لذت برده اید کدام است؟

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 56
  • بازدید دیروز : 115
  • بازدید کل : 80703

درباره ما


❤️کانال رسمی شوشتریا،مرجع  معرفی فرهنگ و هنر شوشتر از سال  1394 با راه اندازی کانال تلگرامی شوشتری با اصالت و با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور شروع به فعالیت در زمینه انتشار موسیقی های قدیمی و جدید شوشتر و تئاترهای طنز،ادبیات شوشتری نمود.

سپس با راه اندازی 4 سوپرگروه لَم لُوه،سیربُقلَه ،کل عَدُل و میراث شوشتر گامی جدید در ارتباط بیشتر همشهریان گرامی در اقصی نقاط ایران و سایر کشورها برداشته شد.
هم اکنون با حضور در شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام و سایت آپارات با عنوان جدید "شوشتریا" و ارائه خدمات فرهنگی به همشهریان و هم وطنان شوشتر دوست،با راه اندازی آزمایشی سایت شوشتریا،با هدف معرفی و ارائه محصولات فرهنگی و هنری و صنایع دستی شوشتر خلاء موجود را در این زمینه پر نمود.

ارائه پیشنهادات و انتقادات همشهریان راهگشای تیم شوشتریا در عرضه خدمات برتر خواهد شد.

با سپاس

محمد مهدی عیدی پور
مدیر مجموعه فرهنگی خدماتی شـوشـتریا (شوشتری با اصالت)

Telegram: https://t.me/Alo_shushtaria
insta:@shushtaria.ir
gmail:dengofeng@gmail.com

  آپلود عکس

مرجع معرفی فرهنگ و هنر شوشتر

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما